Профорієнтаційна робота біолого-технологічного факультету

Науково-педагогічні працівники кафедри технології виробництва молока і м᾿яса – доценти Борщ О.В., Донченко Т.А., асистенти Борщ О.О., Ластовська І.О. та студенти першого курсу БТФ провели низку зустрічей з учнями 9-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ рівнів акредитації Черкаського району Черкаської області. Зокрема, це Білозірська, Дубіївська, Степанківська, Хацьківська, Хутірська, Мошнівська, Яснозірська та ін. школи.

У ході спілкування викладачі й студенти детально розповідали учням про Білоцерківський національний аграрний університет, умови навчання та проживання студентів, можливостей їх інтелектуального й фізичного розвитку. Також було детально проінформовано про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців; умови вступу до нашого університету у 2017 р., про можливість паралельного навчання за кордоном та перспективи майбутнього працевлаштування.

У деяких школах для учнів вокальний ансамбль студентів Білоцерківського НАУ виконав українські пісні.

Доцент кафедри технології виробництва молока і м'яса Донченко Т.А.