Профорієнтаційна робота факультету права та лінгвістики

1 листопада, викладачі факультету права та лінгвістики у складі декана факультету, доцента Борщовецької В.Д., доцента Бровко Н.І., доцента Мельник Л.М., старшого викладача Мельник О.Г. відвідали Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького». Це навчальний заклад І рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на основі базової та повної загальної середньої освіти. Викладачі університету ознайомили учнів про умови вступу до БНАУ, особливості навчання, дозвілля, спортивних гуртків.

Директор коледжу Станіслав Володимирович Лисак гостинно прийняв наших викладачів та окреслив перспективи співпраці.

Учні коледжу виявили зацікавленість щодо майбутнього вступу до Білоцерківського національного аграрного університету, адже вони знають про переваги нашого навчального закладу.

Канд. юрид.наук, старший викладач Мельник О.Г.