Профорієнтаційна робота: іноземні громадяни ознайомлюються з освітніми напрацюваннями БНАУ

4 лютого відбулася виховна година для іноземних громадян, які є слухачами курсів мовної підготовки.

Під час заходу молодь з Непалу, Камеруну, Ефіопії, Нігерії відвідала навчальний корпус № 9 Білоцерківського НАУ, де ознайомилася з давніми освітніми традиціями нашого вишу, матеріальною базою, методичними, науковими здобутками екологічного та біолого-технологічного факультетів.

У читальній залі наукової бібліотеки Білоцерківського НАУ завідувач відділу Тетяна Петрівна Стрельченко розповіла присутнім про вагомий внесок авторів підручників БНАУ в наукову скарбницю України.

Іноземці також мали нагоду ознайомитися з самобутньою українською фауною, а особливий інтерес викликало опудало карпатського дикого кота, з яким студенти зробили багато світлин на пам'ять.

Це чудова нагода краще пізнати як історичні, так і наукові складові життя нашого вишу та відкрити нові грані мальовничості нашої країни.

Ольга Будугай, Андрій Будугай, куратори кафедри мовної підготовки БНАУ