Профорієнтаційна робота кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва

Активна профорієнтаційна робота – запорука того, що в майбутньому випускники шкіл стануть студентами нашого університету. Так вважає завідувач кафедри  харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва, професор С.В. Мерзлов  і його цілком підтримує студентська рада. Саме тому, за сприяння Сергія Віталійовича, доценти кафедри А.Д. Качан та В.М. Надточій спільно з представником студентської ради Анною Яценко завітали на Житомирщину. У Сквирському та Ружинському районах вони відвідали 8 шкіл, де загалом навчається понад  90  наших потенційний студентів. Викладачі розповідали школярам про навчання, про спеціальності, яких готують  в університеті, про випускників,  котрі  досягли високого кар’єрного росту. Аня ж розповіла про студентське самоврядування, дозвілля та в цілому про захоплююче студентське життя. Учні уважно слухали, адже  вони стоять на порозі вибору майбутньої професії.

Викладачі кафедри та студентська рада бажають школярам успішно скласти ЗНО і вже 1 вересня долучитися до великої і дружньої родини Білоцерківського національного аграрного університету.

Вадим Білий, голова студради