Профорієнтаційна робота кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва

16 листопада завідувач кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва, канд. юрид. наук Бровко Н.І., ст. викладач кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва  Терещук М.М. та ст. викладач кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва Росавіцький  О.О. здійснили виїзд до Андрушівського району Житомирської області з метою проведення там профорієнтаційної роботи.

Роботу було розпочато з відвідування Андрушівської районної державної адміністрації. НПП завітали до відділу освіти Андрушівської райдержадміністрації, де було отримано інформацію про кількість шкіл  та кількість випускників району. Відбулось спілкування з його керівником та працівниками методичного кабінету відділу освіти, яким були залишені матеріали про діяльність і функціонування Білоцерківського національного аграрного університету.

У відділі агропромислового розвитку Андрушівської райдержадміністрації НПП розповіли про наявність у Білоцерківському національному аграрному університеті Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини та запропонували пройти перепідготовку та підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів ветеринарної медицини та фахівців агропромислового комплексу, залишивши контакти університету.

Було відвідано Андрушівську загальноосвітню  школу №1 І-ІІІ ступеня, Андрушівську гімназію, Зарубинецьку  загальноосвітню  школу №1 І-ІІІ ступеня, Старокотелянську гімназію та ще ряд шкіл району. В усіх навчальних закладах відбулась бесіда з адміністраціями та учнями випускних класів, яким було доведено інформацію про Білоцерківський національний аграрний університет, його спеціальності, роз’яснено умови вступу до БНАУ.

Паралельно НПП проводили бесіди з секретарями та головами сільських рад, рекомендували Білоцерківський національний аграрний університет як один із найстаріших навчальних закладів України, який має значні здобутки, пишається своєю історією та випускниками.

Бровко Н.І., канд. юрид. наук, зав. кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва