Профорієнтаційна робота серед учнів випускних класів ЗОШ I–III ступенів

Асистентами кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин Стовбецькою Л.С. та Порошинською О.А. проведена профорієнтаційна робота серед учнів випускних класів ЗОШ I–III ступенів Бершадського району Вінницької області.

На базі відділу освіти Бершадської райдержадміністрації була організована зустріч з начальником відділу Дзюбенко Лідією Іванівною, директорами 11-ти загальноосвітніх середніх шкіл, на якій обговорювалися питання щодо вступу випускників шкіл Бершадського району до Білоцерківського національного аграрного університету на денну та заочну форми навчання, а також оголошені умови прийому слухачів на факультет довузівської підготовки. Також відбулися зустрічі з учнями випускних класів, на яких роз’яснені умови вступу до Білоцерківського НАУ, продемонстровані відеоматеріали про наш ВНЗ: його сьогодення, сторінки історії і перспективи розвитку, структуру, напрями підготовки спеціалістів, побут та культуру.

У результаті профорієнтаційної роботи проведено анкетування випускників, в якому взяли участь 144 учнів на базі Війтівської, Красносільської, Флоринської, Великокіріївської, Устянської, Баланівської, Шляхівської, Джулинської, Бершадської №1, Бершадської № 2 ЗОШ І–ІІІ ступенів.

Стовбецька Л.С., Порошинська О.А., асистенти каф. нормальної та патологічної фізіології тварин