Профорієнтаційна робота співробітників агробіотехнологічного факультету

26 і 27 жовтня відбулась зустріч представників агробіотехнологічного факультету зі студентами Мирогощанського аграрного коледжу Дубненського району, Рівненської обл. і Кременецького лісотехнічного коледжу Тернопільської обл. та учнями 11 класів м. Мирогоща.

Під керівництвом декана агробіотехнологічного факультету В.С. Хахули було сформовано групу зі співробітників факультету, які провели профорієнтаційну роботу в коледжах і школах, це – заступник декана з виховної та культурно-масової роботи Н.М. Крупа, доценти Л.А. Козак, В.Я. Сабадин, В.П. Масальський та студенти факультету.

Одним з головних питань, які обговорювались, були умови вступу до БНАУ, можливості та переваги навчання в університеті, особливості організації навчально-виховного процесу.

Учням та студентам було презентовано документальний фільм про наше місто, університет та презентацію про напрями навчання.

Учні 11 класів та студенти коледжів побачили, що двері Білоцерківського національного аграрного університету відкриті для кожного, а високопрофесійний колектив допоможе їм стати професіоналами.

Заступник декана з виховної та культурно-масової роботи Н.М. Крупа

Доцент кафедри генетики, селекції і насінництва В.Я. Сабадин