Профорієнтаційна робота та працевлаштування агробіотехнологічного факультету

5 квітня представники агробіотехнологічного факультету: декан В.С. Хахула, завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин М.Б. Грабовський та студенти 4 і 5 курсів відвідали Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової. Під час зустрічі, студентів спеціальностей "Агрономія" та "Лісове господарство" було проінформовано про правила прийому до Білоцерківського НАУ, умови навчання та проживання в університеті. Відбувся обмін думками між студентами коледжу та БНАУ про перспективи вищої аграрної освіти в Україні.

Делегація БНАУ також завітала в С(Ф)Г "Вікторія", що розташоване в Бобровецькому районі Чернігівської області. Керівник господарства С.М. Фенюк провів екскурсію господарством, розповів про матеріально-технічне забезпечення та перспективи розвитку на майбутнє. За результатами співбесіди 3 студентів агробіотехнологічного факультету погодились проходити виробничу практику в цьому господарстві. Був укладений договір між БНАУ і С(Ф)Г "Вікторія" про проведення спільної навчально-практичної підготовки студентів.

Завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин М.Б. Грабовський