Профорієнтаційна робота у Білоцерківському медичному коледжі

26 лютого професор В.В. Лавров та доцент О.І. Слободенюк провели профорієнтаційну роботу у Білоцерківському медичному коледжі щодо вступу його випускників до БНАУ за сприяння директора коледжу В.В. Фуголя. В актовому залі були зібрані дві групи студентів, що отримують в 2018 році ОР «молодший спеціаліст» за спеціальністю 5.12010102 «Сестринська справа», кваліфікацією «Сестра медична» та спеціальністю 5.12010101 «Лікувальна справа», кваліфікацією «Фельдшер».

Професор В.В. Лавров зробив акцент на спорідненості двох спеціальностей – фахівця медицини, що опікується здоров’ям людини, та еколога, що опікується здоров’ям природи задля здоров’я людини і всього живого на планеті Земля. Він продемонстрував документи про участь України у міжнародних проектах з реалізації завдань екологічної політики, а також презентацію про екологічний факультет БНАУ, його потенціал, умови навчання, проживання та дозвілля, перспективи кваліфікації «еколог».

Доцент О.І. Слободенюк розповіла про переваги БНАУ порівняно з іншими ЗВО та про умови і пільги перехресного вступу до університету. Були роздані інформаційні матеріали про університет та екологічний факультет, проведено тестування студентів щодо вибору спеціальності та вступу до БНАУ.