Профорієнтаційна робота в навчальних закладах Черкаської та Вінницької областях

Головне завдання профорієнтаційної роботи – допомога учневі виявити себе професійно, де б він міг максимально самореалізуватись.

В рамках профорієнтаційної роботи асистентом кафедри гігієни тварин та основ санітарії БТФ Федорченко М.М. було проведено бесіду з керівниками шкіл та учнями випускних класів в Христинівському районі Черкаської області. Також проведена зустріч з керівником управління освіти Семиволос Людмилою Володимирівною стосовно співпраці.

Доцент Буштрук М.В. та ас. Клопенко Н.І. кафедри генетики, розведення та селекції тварин БТФ в ЗОШ Іллінецького району Вінницької області презентували факультети університету, розповівши про перспективи майбутніх спеціальностей, які можуть отримати в Білоцерківському НАУ. Студентка ІІ курсу БТФ Денисюк Маргарита розповіла про особливості навчання, можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті.

Доц. Чернюк С.В. та Чернявський О.О. кафедри технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин у ході спілкування зі школярами Уманського району Черкаської області надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до нашого навчального закладу.

Доц. Сломчинській М.М. уклав угоду про співпрацю з ЗОШ Канівського району Черкаської області. Була зібрана інформація стосовно того, на які дисципліни зареєструвались майбутні абітурієнти для здачі ЗНО.

Були подані оголошення в місцеві ЗМІ про набір абітурієнтів до БНАУ.

Доцент Буштрук М.В., Сломчинський М.М., Чернюк С.В.

асистент Федорченко М.М.