Профорієнтаційна робота викладачів БТФ кафедри генетики, розведення та селекції тварин

Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти
їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше
розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості
Василь Сухомлинський

Викладачі кафедри генетики, розведення та селекції тварин Буштрук М.В., Старостенко І.С., Клопенко Н.І. відвідали випускні 11 класи загальноосвітніх шкіл Миронівського району Київської області та Іллінецького району Вінницької області з метою ознайомлення учнів з напрямами, за якими ведеться підготовка майбутніх фахівців у нашому університеті, акцентовано увагу на напрямі підготовки «Харчові технології», та «Технологія виробництва та переробки продукції» за яким готуються фахівці на біолого-технологічному факультеті.
Майбутнім вступникам було висвітлено багату історію навчального закладу та його традиції, доведено види діяльності та можливі місця працевлаштування, перспективні можливості творчого та наукового розвитку особистості, проведено анкетування учнів, доведена до відома інформація про проведення всеукраїнської олімпіади в стінах Білоцерківського НАУ, а також ознайомлено з умовами прийому.
Профорієнтаційна робота з учнями спрямована на підготовку їх до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Буштрук М.В.,Старостенко І.С., доценти кафедри генетики, розведення та селекції тварин