Профорієнтаційний захід "Французький шарм поезії та прози"

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, який відкриває для нас інше життя, наповнене новими знаннями, відкриттями та подорожами.
Гарною традицією у бібліотеці №5 стало проведення щорічних заходів різними іноземними мовами. Адже це спонукає до їх вивчення! До Року французької мови в Україні 19 березня бібліотека №5 спільно з викладачем кафедри романо-германської філології Світланою Борисівною Стовбецькою та студентами факультету права та лінгвістики БНАУ підготували і провели день інформації «Французький шарм поезії та прози», для учнів 8 класу Білоцерківського колегіуму, що вивчають французьку мову.
Тут колегіанти мали змогу відчути неповторний стиль французької мови через поетичні перлини Віктора Гюго, Поля Верлена та почути мелодійність та ритмічність французької поезії українською.
Під час презентації «Навчання у Франції» учні дізналися від студентки БНАУ Алли Пампухи про те, що знання французької мови відкриває нові перспективи навчання у найпрестижніших університетах цієї країни.
Та найбільш цікавою для восьмикласників виявилася можливість побувати на віртуальній екскурсії туристичними місцями, побачити життя французьких міст, відвідати французькі замки з їх неймовірними історіями, співати французькі народні пісні… І це все французькою!
Тож вивчайте мови та подорожуйте…