Пролонгований семінар для НПП та наставників груп «Особливості використання фасилітації у формуванні організаційної культури в освітньому закладі»

У центрі ЄС на базі наукової бібліотеки Білоцерківського НАУ 05 грудня відбулося чергове заняття пролонгованого семінару для НПП та наставників академічних груп «Школа професійного розвитку».

У ході формування нового розуміння своєї спільності як «спільноти цінностей», заснованих на фундаментальних європейських принципах поваги до людської гідності, свободи, демократії та рівності, учасники заходу були занурені у ситуацію осмислення психологічної моделі «сучасного викладача» як члена спільноти цінностей – університету, факультету, студентської групи.

Під час розгляду проблеми «Організаційна культура НПП в освітньому закладі: нові фасилітаційні техніки» у викладачів була нагода обговорити сутність і зміст поняття «організаційна культура», а також засобами тренінгу засвоїти низку сучасних фасилітаційних технік для формування її в студентському колективі.

Заняття проводила запрошений лектор – кандидат психологічних наук А.М. Шевченко.