Проведення другого (очного) туру Всеукраїнської предметної олімпіади

21 квітня проведено другий (очний) тур Всеукраїнської предметної олімпіади Білоцерківського національного аграрного університету. Наш університет приймав потенційних абітурієнтів з Київської, Черкаської, Кіровоградської та Житомирської областей.

Перед початком олімпіади у вступному слові про правила її проведення доповіли відповідальний секретар приймальної комісії університету, Скиба В.В. та начальник відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи Ткаченко С.В.

До вітального слова було запрошено першого проректора університету професора Новака В.П.

Під час виконання завдань олімпіади (ІІ тур) учні виборювали своє право отримати додаткові 20 балів при вступі до Білоцерківського НАУ з таких предметів як: біологія, хімія, математика, історія України й українська мова та література.

Олімпіадники, які успішно виконали завдання, отримали сертифікати.

Зичимо їм успішно скласти ЗНО у 2018 році й вступити до обраного університету. Чекаємо на Вас!

Інформаційний комітет  Студентської ради БНАУ

Н. Краснощок