Проведення інтерактивно-освітнього семінару «Global money week» в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні

14 березня в Білоцерківському НАУ викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування був проведений освітній захід в рамках «Global Money Week-2018».

До участі «Global Money Week-2018» було залучено студентів економічного факультету. Запрошеним гостем свята був заступник керівника з питань продажів та підтримки клієнтів сегменту малого та мікробізнесу ПАТ Райффайзен банк Аваль, Шемчук Сергій Вікторович.

Студенти підготували цікаві та корисні доповіді про історію створення та функціонування грошей у всьому світі. Звернули увагу на фінансову освіту і фінансову грамотність, дізналися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо.