Проведення відкритої лекції асистентом кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин, кандидатом ветеринарних наук Порошинською О.А.

На кафедрі нормальної та патологічної фізіології тварин проведена відкрита лекція кандидатом ветеринарних наук, асистентом Порошинською О.А. для студентів бакалаврів ступеневої підготовки факультету ветеринарної медицини на тему: «Патологічні процеси в тканинах».

Студенти ознайомилися з типовими патологічними процесами, що розвиваються у тканинах, освоїли порівняльну характеристику гіпо- та гіпербіотичних процесів. Вивчали етіологію та поширеність пухлин серед тварин, основні ланки патогенезу та метастазування пухлин в організмі.

Тема лекції цікава, актуальна, відчувався зв’язок лектора з аудиторією. Викладач проводив лекцію на достатньо високому рівні, методично грамотно, чітко та послідовно.

Ніщеменко М.П., завідувач кафедри нормальної та
патологічної фізіології тварин, професор, доктор ветеринарних наук