Проєктна робота студентів-філологів у рамках тижня німецької мови

Стала вже традицією така проєктна робота як створення студентами міні-фільмів німецькою мовою, де вони розкривають певну тему. До тижня німецької мови студенти другого курсу приготували фільми про своє студентське життя. Вийшли теплі, відкриті, сердечні фільми; відчувається, що навчання в нашому університеті приносить студентам задоволення. Черненко Вікторія, Юрченко Марина, Пархомець Софія, Маринич Олександра, Карпенко Мирослава створили фільм про дружбу «Freundschaft ist…». Сорока Катерина зафільмувала, здавалося б, звичайний, але такий насичений подіями студенський день. Ісаєва Ханум розповіла про своє навчання на факультеті, а Слюсар Інна та Єрохіна Діана – про чудове місцерозташування нашого факультету. Творчого натхнення нашим студентам у вивченні іноземних мов!

Борщовецька В.Д., декан факультету права та лінгвістики

Цвид-Гром О.П., завідувач кафедри іноземних мов

Носенко М.М., викладач німецької мови