Призове друге місце в фіналі кубку України з кінного триборства – за нами!

Днями у м. Жашків Черкаської області проводилися змагання «Фінал кубку України з кінного триборства», в якому взяла участь студентка 2 групи 1 (М) курсу факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ Єлизавета Нечитайло. Дівчина зайняла призове друге місце, продемонструвавши високий професіоналізм у роботі з кіньми.

Нагородження відбувалося на території Жашківського кінного заводу. Дні, в які проводилися змагання, запам’яталися не лише професіоналізмом учасників, активністю вболівальників, чудовою атмосферою на манежі, а й гарною погодою.

Ми вітаємо Єлизавету з її успіхом, підтримуємо бажання опановувати професію лікаря ветеринарної медицині та бажаємо досягати відмінних результатів й надалі!

Оксана Стільник, член студентського самоврядування,
студентка 3 (Б) курсу ФВМ