Пильнуємо здоров’я братів наших менших

Ось і почався новий 2019 рік. Половина навчального року вже позаду, а наша робота не припиняється, і ми продовжуємо пильнувати за станом здоров’я братів наших менших. Для цього ми, як лікарі ветеринарної медицини, маємо їм приділяти належну увагу.

Тож на практичних заняттях студенти факультету ветеринарної медицини вчаться проводити не тільки клінічні обстеження тварин, а й лабораторні дослідження, що є вкрай необхідними для постановки точного діагнозу, особливо на наявність збудників інвазійних захворювань.

Нашими пацієнтами, в першу чергу, є тварини та птиця Навчально-виробничого центру Білоцерківського національного аграрного університету, а також тварини зі стаціонару (віварію) факультету ветеринарної медицини, особистих господарств населення та домашні улюбленці студентів.

На практичних заняттях, які проводить доцент Соловйова Людмила Миколаївна, студенти освоюють методики лабораторних досліджень, а також постійно відстежується епізоотична ситуацію щодо інвазійних захворювань, після чого призначається, якщо потрібно, лікування, а за необхідності, й самі лікуємо хворих тварин чи птицю.

З великою цікавістю та ентузіазмом студенти відносяться до таких практичних занять, які ми періодично проводимо в кожній групі, адже за такої роботи вони відчувають себе справжніми практикуючими лікарями ветеринарної медицини, які можуть і точно поставити діагноз, і пролікувати пацієнтів.

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології