Радіодиктант національної єдності на факультеті права та лінгвістики

День української писемності та мови відзначають 9 листопада, в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця. Студенти та викладачі факультету права та лінгвістики активно долучились до цього свята та разом написали радіодиктант національної єдності, за досить патріотичною тематикою – українські пісні. Перед початком виконання завдання декан Борщовецька Валентина Дмитрівна виступила із вступним словом щодо організації роботи та умов завдання, налаштувала колег і студентів на плідну роботу, дала декілька корисних порад щодо написання диктанту.

Дана подія дала можливість згадати шкільні роки, перевірити черговий раз свої навички, тим паче що всі ми звикли друкувати на електронних гаджетах з функцією автовиправлення. Загальновідомим є той факт, що юристи та філологи повинні грамотно володіти мовою, тому дане завдання було гарним досвідом як для студентів так і для викладачів.

Під час написання диктанту в аудиторії панувала дружня і тепла атмосфера, відчувалась єдність нашого дружнього колективу факультету права та лінгвістики. Не даремно його назвали радіодиктантом національної єдності.

Мельник О.Г., канд. юрид. наук, ст. викладач