Реалізація проектів Еразмус+ К1 триває

В період з 5 по 9 листопада викладачі факультету ветеринарної медицини доценти Т.М. Царенко (кафедра епізоотології та інфекційних хвороб), Н.В. Вовкотруб (кафедра терапії та клінічної діагностики) та Т.І. Бахур (кафедра паразитології та фармакології) мали можливість реалізувати свої мобільності в рамках програми Еразмус+ напряму К107 ‒ ICM “Міжнародна кредитна мобільність” (International Credit Mobility) в університетах Туреччини ‒ Afyon Kocatepe University та Ondokuz Mayıs University.

Згідно укладених угод доценти Т.М. Царенко та Т.І. Бахур впровадили свою викладацьку діяльність у вигляді читання лекцій турецьким студентам в обсязі 8 годин, доцент Н.В. Вовкотруб мала можливість пройти стажування з клінічної токсикології. Окрім того, програма перебування наших викладачів у ВУЗах-партнерах передбачала проведення порівняльного аналізу навчальних програм, встановлення наукових контактів, пошук спільних дослідницьких програм та тематик, ознайомлення з роботою та структурою факультетів ветеринарної медицини, організацією освітнього процесу тощо.

Слід відмітити, що в рамках отриманих грантів в Afyon Kocatepe University та Ondokuz Mayıs University проходять семестрове навчання студенти ФВМ Обшта Олексій (3 курс СП) та Наумчук Вікторія (4 курс). Протягом семестру вони повинні опанувати обрані дисципліни в загальній кількості 30 кредитів, навчання наших студентів відбувається англійською мовою.

Як результат стажування з обома університетами були погоджені питання щодо подальшої співпраці в рамках програми Еразмус+ за напрямом К107 та подачі спільних заявок згідно оголошеного конкурсу.

Вовкотруб Н.В., Еразмус-координатор БНАУ, доцент кафедри терапії та клінічної діагностики

Царенко Т.М., доцент кафедри епізоотології та інфекційних хвороб

Бахур Т.І., доцент кафедри паразитології та фармакології