Реалізуємо на практиці голландсько-український проект

Протягом тижня з 20 по 24 березня в університеті в рамках спільного голландсько-українського проекту DUDC проходитиме тренінг з лінійного оцінювання корів та підбору бугаїв-плідників, який проводить фахівець із 15 -річним стажем з Голландії Хуб Пейк. Тренінг проводиться для фахівців і селекціонерів з генетики і селекції та науково-педагогічних працівників БТФ. У цьому заході також взяли участь науковці з НУБіП та з Сумського і Львівського національних аграрних університетів.

Для нашого навчального закладу участь у цьому спільному проекті є надзвичайно актуальною і важливою у підготовці фахівців з напряму селекції. В рамках проекту передбачаються виїзди в господарства, де кожен з учасників тренінгу на практиці зможе самостійно визначити та підібрати кращих бугаїв-плідників, що дасть змогу значно поліпшити продуктивні якості корів. На наступному тижні у навчально-виробничому центрі студенти біолого-технологічного факультету проходитимуть практику з лінійного підбору плідників.

Ми сподіваємось, що співпраця з голландськими колегами не лише підвищить рівень підготовки наших студентів, а й стане поштовхом до підвищення ефективності ведення скотарства в нашому навчально- виробничому центрі.