Результати робочого візиту французьких колег у рамках Твінінг-проекту МЕБ та перспективи подальшої співпраці

Із 13 по 16 березня факультет ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ з робочим візитом відвідали наші колеги – науково-педагогічні працівники з Ліонської національної ветеринарної школи VetagroSup – мадам Карін Портьє та месьє Робер Жерар. Вони взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Проблеми анестезіологічного забезпечення у ветеринарній медицині України», що відбувся на факультеті ветеринарної медицини 14 березня 2017 року. Карін Портьє представила дві доповіді: «Загальні принципи інгаляційної анестезії у тварин» та «Складання протоколів інгаляційної та неінгаляційної анестезії для дрібних тварин», які викликали зацікавленість як у наших викладачів, так і студентів. Ґрунтовною та дискусійною виявилася доповідь Робера Жерара на тему «Менеджмент якості роботи лабораторії: основні концепції якості, труднощі та завдання».

Упродовж наступних двох днів, у рамках Твінінг-проекту, Робером Жераром було здійснено експертне оцінювання матеріально-технічного оснащення кафедр та лабораторій факультету ветеринарної медицини для з’ясування необхідних та реальних потреб щодо забезпечення факультету сучасним обладнанням, з метою подальшого розвитку та реалізації проекту. Крім того, французький колега висловив своє бачення щодо шляхів вирішення фінансової підтримки проекту.

Координатором проекту, професором М.В. Рубленком та його учасниками узгоджені плани та завдання подальшої співпраці, висловлені пропозиції щодо розвитку проекту на наступний період.

Івасенко Б.П., декан ФВМ

Вовкотруб Н.В., доцент кафедри терапії та клінічної діагностики