Робоча нарада з виховної роботи

24 січня навчально-методичним відділом моніторингу якості освіти та виховної роботи в Інформаційному центрі ЄС Білоцерківського НАУ проведено робочу нараду із заступниками деканів із виховної роботи факультетів. На нараді були присутні: Димань Т.М., професор, проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, Хахула Л.П., доцент, начальник відділу, Дем’яненко О.О., гол. спеціаліст відділу, заступники деканів факультетів з питань виховної роботи, директор наукової бібліотеки університету Бачинська Н.М.

Обговорено питання вдосконалення роботи наставників груп і підготовки до конкурсу «Кращий наставник року». Зокрема, започатковано проведення циклу методико-психологічних семінарів, навчальних тренінгів для наставників академічних груп, спрямованих на врахування актуальних освітньо-виховних запитів студентства і розвиток психолого-педагогічної компетентності викладачів-наставників груп. Були також надані рекомендації щодо коригування плану виховних заходів на ІІ семестр 2017/2018 н.р., а також подальшої співпраці зі студентським активом університету.