Робота наукового студентського гуртка з курсу «Паразитологія та інвазійні хвороби» продовжується

У другому навчальному семестрі 2020–2021 н.р. продовжилася робота предметних гуртків на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету. Так, на кафедрі паразитології та фармакології також запрацював паразитологічний гурток. У 2021 році членами гуртка стали студенти 2 СПМ курсу.

Як керівнику гуртка з паразитології, мені приємно відмітити неабиякий інтерес до нових знань студентів даного курсу. Цікаву та корисну інформацію, здобувачі вищої освіти, майбутні фахівці, отримують під час розгляду теоретичних питань, де вчаться презентувати доповіді, виступати і висвітлювати актуальні питання ветеринарної медицини сьогодення.

З метою діагностики паразитарних захворювань та визначення заходів боротьби проводяться практичні заняття з тваринами та лабораторні дослідження. Щиро надіємося, що карантин не стане на заваді подальшого навчання, а значить, і роботи нашого наукового студентського гуртка.

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології