Робота студентських наукових гуртків на біолого-технологічному факультеті

Для здобувачів вищої освіти запроваджена навчальна науково-дослідна робота, передбачена навчальними планами, та робота у наукових гуртках, яка здійснюється під керівництвом професорсько-викладацького складу. Перед кожним студентом стоїть завдання оволодіти формами і методами наукових досліджень за спеціальністю, зокрема вивчення теоретичних основ методик, організації і виконання досліджень, планування і організацію експерименту, опрацювання отриманих даних тощо. При кожній кафедрі університету функціонує науковий гурток, де студенти мають можливість поглибити професійні знання. Кращі роботи презентуються на щорічних студентських конференціях.

Навчальний рік щойно розпочався, проте гуртківці, які працюють на кафедрі органічної та біологічної хімії старанно готуються до конференції.