Розширене засідання Вченої ради університету

Сьогодні, 2 березня, відбулося розширене засідання Вченої ради університету.

Серед присутніх на засіданні були представники Міністерства освіти і науки України – Вітренко Андрій Олександрович, заступник Міністра з питань європейської інтеграції та Захарін Сергій Володимирович, керівник патронатної служби.

А.О. Вітренко оголосив наказ МОН №76/К від 24.02.2021 про призначення Шуст Олени Анатоліївни на посаду ректора Білоцерківського національного аграрного університету строком на п’ять років з 25 лютого 2021 року до 24 лютого 2026 року як обрану за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України “Про вищу освіту”.

Колектив науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів БНАУ, який висловив довіру кандидату, щиро вітає Олену Анатоліївну з призначенням на посаду ректора, виражає підтримку і покладає сподівання на подальший розвиток нашого університету.