Розширюємо наукові горизонти

 

З 29 листопада по 1 грудня асистент кафедри романо-германської філології, кандидат історичних наук Волошкова Н.В. взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Convention and revolution: Life writing by women in the 1800s and 1900s: archives, critiques and methods», яка проходила в Польській академії наук (м. Варшава). Організаторами конференції виступили Інститут літературних досліджень (Польська академія наук) та Інститут славістики (Польська академія наук).

Робочою мовою конференції була англійська мова, брали участь науковці з Австралії, США, Франції, Великої Британії, Португалії, Угорщини, Фінляндії, Словенії, Польщі. Конференція представляла собою серію пленарних лекцій провідних американських та французьких вчених, круглий стіл, тренувальний семінар, численні панельні засідання. В рамках однієї з них Волошкова Н.В. виступила з усною доповіддю на тему «Aspiring to Freedom: Mary Hamilton’s Life Writing at the Crossroads of the Two Centuries», у якій були оприлюднені результати проведеного дослідження, що грунтувалося на рукописних щоденниках і кореспонденції британських жінок-інтелектуалок у XVIII столітті.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням: http://warsaw.carpediem.cd/events/5275399-convention-and-revolution-international-conference-at-pa-ac-staszica-w-warszawie/

 

Волошкова Н.В., кафедра романо-германської філології та перекладу