Розвиток співпраці з МЕБ та закладами ветеринарної освіти Казахстану

22-23 лютого 2017 року доцент кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Царенко Т.М. брав участь у третій сесії Семінару МЭБ з підготовки тренерів з питань забезпечення благополуччя тварин за їх перевезення на довгі відстані організованому для представників Казахстану та України який відбувався у м. Астана (Республіка Казахстан). У роботі семінару брали участь представники ветеринарних служб Казахстану і України які пройшли тренінг і отримали сертифікати інструкторів із забезпечення благополуччя тварин при перевезенні. Отриманий досвід та навчальні матеріали будуть використані на факультеті ветеринарної медицини БНАУ для модернізації навчальних програм, в тому числі це допоможе виконанню завдань Твіннінг-проекту МЕБ між БНАУ та VetAgro-Sup (Ліонською ветеринарною школою, Франція). Під час роботи семінару Царенко Т.М. відповідно до доручень керівництва університету зустрівся з деканами факультетів ветеринарної медицини Казахського національного аграрного університету (м. Алмати) та Казахського агротехнологічного університету імені Сакена Сейфуліна (м. Астана) з метою налагодження міжнародної співпраці та створення асоціації закладів ветеринарної освіти євразійського регіону.