Садовий центр «Едем-Флора» – база практичної підготовки фахівців садово-паркового господарства

Кафедра садово-паркового господарства вже майже десять років тісно співпрацює з садовим центром «Едем-Флора», який являється базою з практичної підготовки фахівців у сфері озеленення та ландшафтного дизайну. От і 20 квітня студенти-магістри першого року навчання спеціальності «Садово-паркове господарство» в рамках навчальної практики з агротехніки зеленого будівництва під керівництвом доцента Іщук Л.П. відвідали новостворені теплиці і контейнерну ділянку садового центру «Едем-Флора». Під час екскурсії майбутні фахівці ознайомилися з асортиментом ґрунтопокривних, карликових і ампельних квітниково-декоративних рослин і технологією їх вирощування з живців та насіння. Також оглянули щойно закладену у теплиці плантацію еустоми на зріз.

Студенти мали змогу побачити сучасне обладнання для опалення теплиць – новий твердопаливний котел; систему вентиляції та систему краплинного зрошення на плантації еустоми, сучасний холодильник для зберігання зрізаних квітів. На контейнерній ділянці студенти познайомилися з асортиментом хвойних і листяних декоративних дерев і кущів із закритою кореневою системою та облаштуванням поливної системи методом дощування.

В кінці екскурсії кожен студент отримав подарунок – квітучий гіацинт у контейнері.