Секція наукової конференції «Паразитологія та фармакологія» в роботі

23 листопада, в рамках щорічної загально-університетської державної наукової конференції, на факультеті ветеринарної медицини, за напрямом «Ветеринарне забезпечення інтенсивних технологій у тваринництві, безпека та якість харчових продуктів», функціонувала секція «Паразитологія та фармакологія».

Викладачі презентували свої доповіді з подальшим обговоренням важливих моментів. Висвітлювались нагальні актуальні питання ветеринарії.

На секційному засідання обговорювались ризики та небезпека паразитарних хвороб-зоонозів, фармакологічне забезпечення та наслідки неконтрольованого використання препаратів в умовах сьогодення, зокрема, антибіотикорезистентність.

Конференція була чудовою нагодою обмінятись думками, досвідом, своїми науковими напрацюваннями з колегами.

Під час підведення підсумку було відмічено, що конференція відбулася на високому фаховому рівні, матеріали досліджень демонструвалися з використанням сучасної техніки.

Антіпов А.А., зав. кафедри, доцент

Підборська Р.В., асис. кафедри