Семінар "Етичні проблеми та етичні комітети в академічному середовищі"

25-26 квітня у Білоцерківському НАУ в рамках українсько-чеського співробітництва стартував проект "Підтримка університетської молоді України в освітній та дослідницькій діяльності". Проект розпочався семінаром "Етичні проблеми та етичні комітети в академічному середовищі", в якому взяли участь молоді науково-педагогічні працівники університету, в т.ч. члени груп зі змісту і якості освіти факультетів. Семінар проводив член етичного комітету Чеського університету наук про життя (CULC)  Хінек Рубік.

Значну увагу було приділено питанню академічної доброчесності як одному з основних критеріїв якості вищої освіти. Обговорили змістовну частину етичного кодексу університетської спільноти та аспекти його реалізації. Крім того, учасники семінару отримали практичні рекомендації стосовно складання грантових заявок для виконання міжнародних проектів.

Сокольська Т.В., зав. каф. публічного управління,
адміністрування та міжнародної економіки

Василенко О.І., інженер 1 кат. навчально-методичного відділу
моніторингу якості освіти та виховної роботи