Семінар з питань участі у Рамковій програмі ЄС «Горизонт-2020»

13 жовтня науково-педагогічні працівники  університету Мазур Т.Г., Василенко О.С. та  Бабицька О.О. взяли участь в науково-практичному семінарі  з питань участі ВНЗ України в конкурсах Рамкової програми ЄС «Горизонт-2020», який проходив на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

НУБіП є національним контактним пунктом цієї програми за тематичним напрямом «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка». Семінар відбувся за участі начальника відділу міжнародного науково-технічного співробітництва МОН України, національного координатора НКП РП «Горизонт-2020» Шаповал С.С. та директора Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій, керівника національного контактного пункту Рамкової програми ЄС «Горизонт 2020» Коваль О.В.

Модератори семінару поділились досвідом участі в міжнародних програмах, пояснили учасникам, як стати потенційним об’єктом програми «Горизонт-2020». До кінця року модераторами планується провести три інформаційні дні стосовно особливостей участі у Рамковій програмі ЄС «Горизонт-2020».