Ще одна перемога наших студентів!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1364 від 10. 10. 2017 р з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання 21-22 березня на базі агрономічного факультету  Вінницького національного аграрного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція другого туру  Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія». Делегація агробіотехнологічного факультету БНАУ у складі Янчевської О.Є., студентки 4 курсу спеціальності «Агрономія», Федорченка М.М., студента 3 курсу СП спеціальності «Агрономія», голови студентської ради АБТФ та Філіпової Л.М., доцента кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин відвідала Вінницький НАУ з метою участі у ІІ турі даного конкурсу.  

 За даними конкурсної комісії на розгляд надійшло 47 робіт молодих науковців аграрного фаху, переможців І етапу конкурсу.  За результатами рецензування  було визначено  кращі студентські роботи (31) з 16 вищих навчальних закладів України, які рекомендовано до участі у заключному етапі конкурсу. Програмою ІІ туру передбачався захист наукових робіт у формі презентації доповідей, а також відповідей на поставлені питання авторитетного журі і присутніх.  Участь у змаганнях прийняли 21 учасник, у тому числі і наша студентка, переможниця І туру Янчевська О.Є., яка гідно представила наш факультет, університет та на високому рівні захистила результати своїх наукових досліджень на тему «Удосконалення технологічного процесу мікроклонального розмноження нових українських сортів персика».  

Висловлюємо щиру подяку організаторам конкурсу – колективу Вінницького національного аграрного університету, зокрема президенту ВНАУ, доктору економічних наук, професору, академіку  НААН України Калетнику Г.М., ректору ВНАУ, кандидату сільськогосподарських наук, доценту Мазуру В.А. та декану агрономічного факультету ВНАУ, кандидату сільськогосподарських наук, доценту Дідуру І. М., а також компетентному конкурсному журі за  гостинність і високу оцінку наукової роботи нашої студентки  Янчевської О.Є. Також висловлюємо подяку керівництву нашого університету та особисто декану АБТФ БНАУ, кандидату сільськогосподарських наук, доценту Хахулі В.С. за спонсорську допомогу і сприяння участі у підсумковій науково-практичній конференції  нашої делегації.

І наостанок, Вітаємо Янчевську Олександру Євгенівну та її наукового керівника Мацкевича Вячеслава Вікторовича, доцента кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин БНАУ з нагородженням дипломом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі  студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія» і бажаємо їм подальших успіхів на науковій ниві!  Так тримати!

 

Філіпова Л.М., доцент кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин БНАУ