Щоденній практиці на тваринах для студентів факультету ветеринарної медицини бути!

17 квітня відбулося засідання Вченої ради факультету ветеринарної медицини. На засідання було запрошено усіх науково-педагогічних працівників факультету, а також старост академічних груп, адже першим та основним питанням, розглянутим цього дня, було відкриття та планування функціонування Навчально-наукової виробничої міжкафедральної ветеринарної клініки коней, жуйних, свиней, дрібних та екзотичних тварин.

«Навчально-наукова клініка дозволить студентам як початкових, так і випускних курсів, набути безцінних практичних навичок роботи, а також, задовго до закінчення навчання у БНАУ, визначитися із бажаною спеціалізацією», – наголосив завідувач клініки, д. вет. н., професор Петренко О.Ф.

Особисто від себе хочу щиро подякувати всім членам Ученої ради ФВМ за те, що підтримали мене та моїх колег, Підборську Р.В. та Шаганенка В.С., ухваливши рішення рекомендувати наші кандидатури для обрання на посаду доцента кафедри паразитології та фармакології, а Піддубняк О.В. – присудження вченого звання доцента.

Бахур Т.І., секретар Ученої ради факультету ветеринарної медицини БНАУ, канд. вет. наук