Складаємо державні іспити і готуємося до нового етапу в житті

Закінчується «спекотна» пора у студентів – пора складання іспитів, у більшості студентів – звичайних, семестрових, а нас, випускників-бакалаврів ФВМ державних, де в комісії водночас суворі й поблажливі голови, справедливі викладачі, а у студентів, від хвилювання, тремтять руки.

Сильна матеріальна база факультету, викладання на високому рівні матеріалу викладачами впродовж усіх років навчання, недоспані ночі та кілометри списаних ручок студентами – все це дало такий бажаний та довгоочікуваний результат. Державний іспит здали усі студенти!

Звичайно, було неймовірно важко не лише в розумовому плані – щоб нічого не забути та не переплутати, – а й моральному, щоб виправдати всі сподівання, покладені на кожного з нас.

Особливо щасливими були ті студенти, котрі складали державні іспити так званим «автоматом». Це – Весела Вікторія, Залозна Дар’я та Ластовка Олег. Вони також доклали неймовірних зусиль для цього, але дещо раніше, готуючись до всеукраїнської олімпіади з ветеринарної медицини, котра відбулася у Кам’янець-Подільському державному аграрно-технічному університеті, й де вони зайняли призове командне ІІІ місце. Тож, на раді факультету ветеринарної медицини було вирішено звільнити їх від складання державних іспитів.

Загалом, іспити перед екзаменаційною комісією пройшли на «ура» – були й сльози радості, й здивовані та перелякані очі, й море позитивних і не зовсім емоцій, незабутніх ні для викладачів, ні для студентів!

Тож, від усіх студентів-випускників бакалаврського курсу ФВМ висловлюємо щиру подяку всім викладачам факультету, головам та членам екзаменаційних комісій із заразної та незаразної патології тварин за прийняття іспитів, розуміння і терпіння, проявлені до студентів.

Залозна Дар’я, голова студентської ради ФВМ