Сміхотерапія

 

Давно визнано – позитивні емоції зміцнюють сили організму. Гелотологія ( від грецьк. gelos – сміх ) – наука, яка досліджує вплив на людський організм сміху. Сміхотерапія – лікування сміхом. Доведено, що людина, яка сміється, легко вирішує життєві проблеми, відрізняється щедрістю і готовністю прийти на допомогу.

Зараз у студентів велике навантаження у навчанні, тому бібліотекарі організовали зустріч студентів 1 курсу ФВМ  з чудовою людиною, яка живе в нашому улюбленому місті Біла Церква, письменником-гумористом Віктором Арсенійовичем Євтушенко. Бібліотекар Анна Олексіївна Бондаренко ознайомила студентів з біографією письменника, його творами, а їх у нього 13.

На сьогодні Віктор Арсенійович має такі відзнаки та нагороди: лауреат Всеукраїнського конкурсу-фестивалю гумора та сатири (1993), лауреат молодіжної літературно-мистецької премії імені М.С. Вінграновського (1994 ), лауреат Всеукраїнського фестивалю " Перлини сезону " (1995), лауреат кількох фестивалів " Вишневі усмішки " з присвоєнням почесного звання " Професійний сміхотворець України", володар Гран-прі (V- X) Всеукраїнських конкурсів-фестивалів " Ліра-Гіппократа " (2008-2016), член Асоціації діячів естрадного мистецтва України з 2009 року, заслужений артист естрадного мистецтва з 2014 р.

Атмосфера зустрічі була веселою, невимушеною. Аудиторія з цікавістю слухала популярного поета-гумориста. Гучним сміхом студенти сприймали гуморески у виконанні автора. Найбільше сподобались гуморески : "Жорстоке виховання", "Нездоланність", "Щось не так!". Наостанок студенти щиро подякували поету за цікаву зустріч і побажали Віктору Арсенійовичу гарного настрою, здійснення мрій і  багато нових цікавих і смішних творів.

Так що, як кажуть, смійтеся на здоров'я. Радісних посмішок вам!