Співпраця факультету з виробництвом – запорука фахового працевлаштування студентів

29 січня на агробіотехнологічному факультеті відбулася зустріч студентів спеціальностей «Лісове господарство» і «Садово-паркове господарство» з директором ДП «Білоцерківське лісове господарство» Вітряком Анатолієм Вікторовичем та начальником відділу лісового господарства Рижовим Олегом Миколайовичем.

У своєму виступі Анатолій Вікторович привітав студентів  та розповів присутнім про свій життєвий шлях від студента Малинського лісогосподарського коледжу до посади директора лісгоспу. Він ознайомив  присутніх з структурою господарства, видами діяльності підприємства, методами боротьби із шкідниками лісу, особливостями створення лісових культур, методами електронного обліку деревини. Господарство співпрацює з іноземними фірмами, отримало міжнародний сертифікат FSC. В ході бесіди  піднімали питання щодо проблем у лісовому господарстві  України.

Анатолій Вікторович наголосив, що теоретичні знання завжди повинні бути підкріплені практичними навичками і вміннями, тому запросив студентів на практику і на роботу. На сьогодні є вакантні місця в лісництвах і велика перспектива працевлаштування, тому випускники спеціальностей «Лісове господарство» і «Садово-паркове господарство» мають можливість працевлаштуватись за фахом. Наші гості закликали студентів і викладачів до співпраці.

На завершення зустрічі декан агробіотехнологічного факультету доц. Хахула В.С. та директор лісового господарства Вітряк А.В. підписали декілька договорів: про науково-технічну співпрацю, про проведення навчально-виробничої практики студентів, про створення філії кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин на виробництві.

Доценти кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин Левандовська С.М., Лозінська Т.П.