Співпраця з Агенцією стратегічного розвитку Білої Церкви

1 листопада в офісі КП «Агенція стратегічного розвитку» відбулася зустріч-тренінг для студентів IV курсу факультету права та лінгвістики напряму підготовки «Право», які є членами гуртка «Фінансове право», керівником якого є доцент, канд. юрид. наук Ковальчук І.В.

Заступник директора КП «Агенція стратегічного розвитку» Оксана Сахарова провела навчальний тренінг-зустріч на тему «Громадський бюджет Білої Церкви».

Учасники навчання розглянули основні положення міської цільової програми Громадський бюджет нашого міста, параметри та часові горизонти підготовки проектів; обговорили як підготувати проект згідно вимог Програми, як подати проект та забезпечити його підтримку серед мешканців міста. Для розгляду цих питань буле застосовані інтерактивні методики роботи. Так, безпосередньо під час навчання були презентовані проекти, які вже отримали фінансування. Ідея одного з запропонованих проектів була детально обговорена, визначені етапи для його реалізації.