Співпраця з Держпродспоживслужбою України щодо післядипломного навчання ветеринарних інспекторів

Післядипломна освіта, підвищення кваліфікації, отримання нових актуальних знань та навичок має велике значення для фахівців ветеринарної медицини. 26 жовтня координатор міжнародних проектів факультету ветеринарної медицини, академік НААН, професор Рубленко М.В. та доцент кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Царенко Т.М. зустрілися з керівником відділу організації професійної освіти Держпродспоживслужби Костіною Н.М. та експертами міжнародного проекту Евросоюзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» Міною Баровою та Валентином Баровим. Були обговорені нагальні питання продовжуваного фахового навчання ветеринарних інспекторів в Україні у розрізі європейського досвіду та сучасних викликів. Досягнено попередньої згоди щодо участі фахівців університету у роботі системи продовжуваної освіти Держпродспоживслужби, яка розроблена протягом останніх років на принципах дистанційної освіти, в тому числі і з метою реалізації цілей проекту МЕБ з покращення ветеринарної освіти. У продовження попередніх домовленостей про розвиток співпраці між МЕБ, Ліонською ветеринарною школою та Держпродспоживслужбою України було обговорено питання про спільний пошук можливостей створення на базі університету центру підготовки ветеринарних інспекторів та залучення до цього проекту широкого кола вітчизняних та міжнародних експертів, науково-педагогічних працівників факультетів ветеринарної медицини України, практичних фахівців, співробітників науково-дослідних інститутів тощо.