ENG | УКР |

Спортивні перемоги нашої студентки

11 листопада у Польщі відбувся чемпіонат Європи з карате кіокушинкай серед молоді U22кадетів U16 Кільце 2017. Українська молодіжна збірна посіла перше командне місце. Загалом в скринці збірної України 21 нагорода, 7 золотих, 7 срібних та 7 бронзових медалей. В складі молодіжної збірної у цих змаганнях взяла участь студентка 3 курсу 3 групи біолого-технологічного факультету, спортсменка Ладижинського спортивного клубу «Сіндо» ДЮСШ №2 Дузяк Анастасія, яка в розділі куміте виборола у своїй категорії бронзову нагороду поступившись в півфіналі спортсменці з Угорщини. Анастасія Дузяк була нагороджена медаллю «За службу Україні».

Від імені керівництва БНАУ декан БТФ професор Мерзлов С.В. привітав Анастасію з гідною нагородою і побажав їй та її тренеру міцного здоров’я, щастя, нових цікавих змагань і «золотих» перемог у спорті та навчанні.