Списки рекомендованих до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади Білоцерківського НАУ для професійної орієнтації вступників

 

31 березня у Білоцерківському НАУ завершився перший (он-лайн) тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей. Всього в першому турі прийняли участь 273 випускники ЗОШ І-ІІІ ступеня, зокрема:

з Біології – 140 учасників;

з Математики – 46 учасників;

з Української мови та літератури – 42 учасники;

з Історії України – 21 учасник;

з Географії – 12 учасників;

з Хімії – 12 учасників.

Відповідно положення «Про Всеукраїнську олімпіаду Білоцерківського національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», до участі в 2-му (очному) турі Олімпіади допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі. Із загальної кількості учасників першого етапу, успішно подолали прохідний бал та отримали запрошення на 2-й тур олімпіади – 86 учасників (список додається).

 

Список

осіб, рекомендованих до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади Білоцерківського НАУ
для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

БІОЛОГІЯ

№ П/П

Прізвище, Ім'я, По батькові

1

Акімов Владислав Валерійович

2

Бахмач Анна Юріївна

3

Білан Дмитро Віталійович

4

Богданов Владислав Олександрович

5

Волинець Ілона Олександрівна

6

Гаврилюк Андрій Володимирович

7

Гайдай Андрій Олександрович

8

Гаркавий Назарій Романович

9

Гришанович Максим Андрійович

10

Громовик Ірина Зеновіївна

11

Довченко Катерина Володимирівна

12

Дудка Євгеній Олексійович

13

Жмуд Олег Вікторович

14

Жук Анастасія Олексіївна

15

Загородній Денис Андрійович

16

Закрасняна Олександра Тарасівна

17

Зоренко Наталія Анатоліївна

18

Кириленко Валентина Сергіївна

19

Коваленко Олександр Федорович

20

Костюченко В'ячеслав Петрович

21

Кравченко Руслан Андрійович

22

Крамська Софія Ярославівна

23

Кузнєцов Костянтин

24

Кузьмич Володимир Анатолійович

25

Лавренюк Марина Євгеніївна

26

Люлька Євгеній Ярославович

27

Мерзлов Владислав

28

Назін Єгор Олександрович

29

Нігунь Михайло Станіславович

30

Нікіташ Нікіта Богданович

31

Огіренко Інна Анатоліївна

32

Перехрестенко Ростислав Дмитрович

33

Перець Вікторія Олегівна

34

Плікус Мирослав Миколайович

35

Поліщук Юлія Русланівна

36

Поляков Роман Сергійович

37

Резчик Едуард Олександрович

38

Ростислав Перехрестенко Дмитрович

39

Руденко Євген Олександрович

40

Ступак Анна Олександрівна

41

Сущинська Людмила Володимирівни

42

Фрусевич Михайло Миколайович

43

Хаврусь Катерина Віталіївна

44

Хмарук Володимир Олександрович

45

Ходаківська Анна Володимирівна

46

Шилік Діана Ігорівна

47

Шулько Анна Іванівна

 

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

1

Біленко Вікторія Юріївна

2

Богданов Владислав Олександрович

3

Буряк Євгеній Сергійович

4

Загородній Денис Андрійович

5

Зоренко Наталія Анатоліївна

6

Мартинюк Андрій Володимириович

7

Матушевич Тетяна Сергіївна

8

Мороз Марина Віталіївна

9

Поліщук Юлія Русланівна

10

Савіцький Артур Дмитрович

11

Сова Олександр Олександрович

12

Шилік Діана Ігорівна

13

Щербина Владислав Віталійович

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

1

Сова Олександр Олександрович

3

Гайдай Андрій Олександрович

4

Гришанович Максим Андрійович

6

Барбак Катя Володимирівна

7

Поляков Роман Сергійович

МАТЕМАТИКА

1

Гришанович Максим Андрійович

2

Єрмилов Давид Андрійович

3

Загородній Денис Андрійович

4

Зоренко Наталія Анатоліївна

5

Коломієць Олександр Євгенійович

6

Ліщенко Владислав Юрійович

7

Мартинюк Андрій Володимирович

8

Овчарук Михайло Анатолійович

9

Огіренко Інна Анатоліївна

10

Поліщук Юлія Русланівна

11

Шилік Діана Ігорівна

ГЕОГРАФІЯ

1

Сова Олександр Олександрович

2

Акімов Владислав Валерійович

3

Мазур Денис Олексійович

4

Голуб Марія Євгенівна

ХІМІЯ

1

Білан Дмитро Віталійович

2

Громовик Ірина Зеновіївна

3

Зоренко Наталія Анатоліївна

4

Шилік Діана Ігорівна