Стажування та робота в органах юстиції

19 листопада, на факультет права та лінгвістики, до студентів правників завітали представники білоцерківського відділу юстиції, Юрченко Світлана Юзефівна, начальник білоцерківського районного відділу Державної виконавчої служби територіального управління юстиції  Київській області та Карпенко Наталія Василівна – головний державний виконавець.

Гості провели студентам важливу і актуальну лекцію на тему: «Стажування та робота в органах юстиції», в якій розкрили основні вимоги та можливості для проходження студентами якісної підготовки та, в майбутньому, працевлаштування у державній виконавчій службі, органах реєстрації актів цивільного стану, нотаріальних органах та інших органах юстиції.

Студенти отримали буклети з актуальною інформацією та координати для заявки. Нагадаємо, що студенти 2, 3 та 4 курсу щороку проходять навчальну та виробничу практику за фахом, тому дуже приємно коли до нас приїжджають потенційні роботодавці, представники органів державної влади та пропонують нашим студентам і практичну підготовку з перспективою до офіційного працевлаштування за фахом.