Студентський флешмоб до Дня захисту дітей

Діти – квіти нашого життя. Щорічно початок найяскравішої пори року супроводжується радісним святом – Днем захисту дітей. Дитинство – пора красивих мрій і фантастичних думок. Це свято дитячого сміху, палаючих оченят і теплих слів!

Піклування про дітей – головний обов’язок дорослих. Від нас залежить те, яким буде майбутнє кожної маленької людини, яка прийшла у цей світ, аби робити його кращим і повноцінним!

Білоцерківський НАУ долучився до цього свята. Студентська рада організувала флешмоб, де кожна дитина мала змогу пофантазувати, проявити творчість і креатив! Різноманіттям дитячих долоньок і красивих малюнків рясніли стенди на подвір’ї університету. А асфальт прикрасили кольорові візерунки, старанно виведені вправними маленькими рученятами.  За проявлені таланти дітвора була нагороджена смаколиками, кульками й різноманітним шкільним приладдям. Нехай цей день  буде гарним початком сонячного літа і додасть в скриньку дитинства ще один корисний, яскравий і красивий спогад!

Бажаємо нашим маленьким землякам добра, радості, міцного здоров’я, щасливого й незабутнього дитинства!