Студентський лексарій

 

Факультет права та лінгвістики – це інтелігенція університету, знавці найглибших значень слова, його окраси, фахівці, які вміють вдало і влучно застосувати агрумент і, не прикладаючи дієвих зусиль, отримати перемогу над співрозмовцем. Студенти факультету вдало варіюють словами і навичками щодо лексичної семантики і в правовій сфері. Перекладачі та юристи – дві професії, які готує цей факультет – є вагомими в нинішній системі влади, фахівці, за якими майбутнє у сфері розвитку держави на світовому рівні.

  

Дана спеціалізація формує у майбутня фахівця не лише самодостатню і мудру особистість, а й творчу. Студенти і викладачі факультету творчо підходять як до підготовки до занять, так до облаштування власного побуту. Доказом цього є, вдруге на факультеті проведена акція «Посади дерево» в рамках закладення майбутньої алеї «Студентський лексарій» (від лат. leх закон, lexis слово) біля корпусу №6.

Акцію приурочують Дню юриста та Міжнародному Дню перекладача. Другий етап акції відбувя нещодавно, вже вдруге за нинішню осінь студентський актив разом з викладацьким складом посадили 2 дерева, цього разу – це садженці глоду виблискуючого сорту «Червоний махровий».

Щиро надіємося, що даний захід буде проводитися ще не один рік і радувати усіх студентів.

 

Голова інформаційного комітету студентської ради університету Краснощок Анастасія