Студенти БНАУ відчули себе у ролі депутатів

6 червня у рамках навчальної практики з дисципліни "Державне та регіональне управління", яка передбачена навчальним планом та чотири роки поспіль проводиться  науково-педагогічними працівниками кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки економічного факультету під керівництвом доцента Арбузової Т.В., у Білоцерківській міській раді відбулася зустріч-екскурсія для студентів 2-го курсу економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.

Студенти із спеціальностей «менеджмент» і «публічне управління та адміністрування» побували у робочих кабінетах відділів виконавчого комітету міської ради, ознайомилися із основними завданнями та функціями, які виконують працівники структурних підрозділів. Секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель ознайомив юнаків та дівчат із історією місцевого самоврядування Білої Церкви, керівниками міста у різні роки, розповів про роботу депутатів міської ради, основні нормативно-правові документи, які врегульовують їх діяльність та ін.

Студенти мали можливість відчути себе у ролі депутатів міської ради, адже для них було організовано уявне засідання сесії міської ради, де вони практично зареєструвалися,  проголосували за допомогою системи «Рада» за ряд рішень, обрали «міського голову» та «секретаря ради», мали можливість виступити із трибуни, отримати відповіді на питання тощо. Потім почалося жваве обговорення актуальних на думку "депутатів" питань розвитку міста... Вражає!!!

До речі, такий формат навчальної практики цікавий і повчальний не лише для студентів, а й для викладачів.

Вадим Кошель подякував за організацію заходу завідуючій кафедрою публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки БНАУ Сокольській Тетяні Вікторівні.

Ми дякуємо Кошелю Вадиму та працівникам відділів міської ради: організаційного Дарині Лиценко (Дарія Лиценко, Ірині Басич, інформаційно-комп'ютерного Віталію Штофичу, а також інформаційних ресурсів та зв'язків з громадськістю Олені Гавві та іншим співробіникам Білоцерківської міської ради!