Студенти Бобринецького технікуму БНАУ – переможці Всеукраїнських спортивних ігор

14–16 березня в м. Харків на базі коледжу переробної та харчової промисловості відбулися фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор з гирьового спорту серед студентів вищих аграрних навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

У змаганнях взяли участь 12 команд. Команда Бобринецького технікуму ім. В.Порика БНАУ до участі в цих змаганнях була семиразовим переможцем, проте останніми роками  вона поступалася Хомутецькому технікуму ветеринарної медицини (Полтавська область).

І ось нарешті довгоочікувана переконлива командна перемога  наших студентів. Призові місця розподілилися таким чином: Бобринецький технікум БНАУ – перше місце, Хомутецький ТВМ – друге, на третьому місці Старобільський аграрний технікум.

За різними ваговими категоріями  студенти мали такі досягнення:

1 місце  – Сапунов Дмитро; 2 місце  – Берещенко Микола, Неглазов Станіслав, Гладкочуб Максим,  Сеслов Владислав. Серед дівчат в абсолютній ваговій категорії Іванченко Ярослава посіла  3 місце.

Готували команду до змагань І.В. Гольша та І.І. Намєснік. Фінансова підтримка – адміністрації технікуму.

А. Морович, керівник фізичного виховання