Студенти спеціальності «Садово-паркове господарство» відвідали козацьке селище «Мамаєва Слобода»

17 квітня студенти Білоцерківського НАУ спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» під керівництвом доцента Іщук Л.П. відвідали козацьке селище «Мамаєва Слобода», де познайомилися з історією, традиціями, звичаями і побутом українського козацтва. В ході екскурсії було проаналізовано озеленення селища в етностилі.

Справжнім відкриттям для студентів стала дерев’яна українська козацька церква з різьбленим іконостасом та оригінальними іконами. Під час екскурсії ми також побували біля витоків древньої річки Либідь.

В ході екскурсії ми відвідали козацьку хату та шинок, познайомилися з домашніми тваринами, спостерігали реконструкцію будинків, зокрема, оновлення солом’яного даху.

Учасники екскурсії висловлюють щиру вдячність співробітникам козацького селища-музею «Мамаєва Слобода» за цікаву і змістовну екскурсію та збереження і популяризацію української історії, самобутньої культури, традицій і звичаїв.