Студенти та викладачі Білоцерківського національного аграрного університету зустрічали та вітали в Білій Церкві Героїв 72 бригади

У неділю, 5 листопада, Біла Церква урочисто вітала воїнів 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, які повернулися на місце постійної дислокації після виконання бойового завдання на Сході України.

Особовий склад військового підрозділу пройшов центральними вулицями Білої Церкви урочистим маршем, а мешканці міста вітали воїнів, дякували їм за захист і вручали квіти та синьо-жовті кульки.

Перед урочистою ходою відбулося шикування військовослужбовців на військовому майданчику та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам бригади на території військової частини.

Студенти та викладачі університету взяли участь в урочистій ході, дарували військовим квіти та жовто-блакитні кульки.