Студенти ветеринарного факультету відвідали анатомічний музей кафедри анатомії та гістології ім. П.О. Ковальського

Яскравою і незабутньою подією для нашої групи стало відвідування анатомічного музею кафедри анатомії та гістології ім. П.О. Ковальського. Звичайно, ми вже багато про нього чули, знали, читали про його історію, але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути.

Анатомічний музей почав формуватися ще у 1934 році, через два роки після заснування кафедри, й спочатку налічував невелику кількість експонатів. З часом, завдяки зусиллям і клопіткій праці колективу кафедри та студентів, музей збагачувався і поповнювався новими експонатами.

Великою заслугою того, як виглядає зараз цей музей є праця, небайдужість і відданість своїй справі доцента, кандидата ветеринарних наук Дудки Володимира Борисовича, який також є керівником гуртка з таксідермії.

Площа музею досить велика і поділена на окремі експозиції. Колекція музею має велике розмаїття препаратів: скелети свійських і диких тварин, внутрішні органи та ембріони, колекцію яєць (деякі з них привезені з Китаю нашим викладачем Дудкою В.Б.), опудала птахів та тварин, виготовлені в науковому студентському гуртку таксідермістів.

Побачене викликало у нас бажання теж прийняти участь в поповненні та виготовленні нових експонатів, що дасть можливість закріпити та поглибити наші знання на практиці. Ми ще раз відчули радість і гордість від того, що обрали саме цю професію, адже світ тварин настільки цікавий та різноманітний і ми можемо берегти його, рятувати.

Дакало Катерина, студентка 5 групи магістрів першого курсу ФВМ

Джміль В.І., наставник групи, доцент